Kas tas, robotas siurblys?

Dulkių siurbimas – nuobodus darbas, tad kodėl nepavedus kam nors kitam šios varginančios namų ruošos? Interneto platybėse informacijos apie šiuos robotus, galima aptikti įvairiausios. Atsiliepimai labai įvairūs – nuo atsargių vertinimų iki puikių atsiliepimų, pasakojančių apie buities palengvinimą. Tvarką mėgstančių šeimininkių atsiliepimai vienareikšmiški – jei robotas kokybiškai padarytas, namų tvarkymas žymiai palengvėja.

Pagrindinė atsargaus požiūrio į buitinius robotus priežastis – informacijos trūkumas, dėl ko atsiranda nepasitikėjimas jų galimybėmis. Tačiau išvydus kokybišką gaminį salone ar pas draugus, dažniausiai daugiau klausimų nebekyla, o tolesnį sprendimą lemia jau finansinė situacija.

Tiesa, interneto diskusijose galima rasti ir neigiamų atsiliepimų dėl įvairių robotų gedimų. Tokių dalykų anksčiau tikrai pasitaikydavo, nors dabar ši problema beveik išnykusi. Tačiau „pirštus nusvilę“ pirkėjai tik po kurio laiko vėl ims pasitikėti šia produkcija, o jų atsiliepimus skaitantys internautai optimizmu irgi nespindės. Tačiau tai – įprasta situacija, puikiai žinoma visais gyvenimo atvejais: pirkėjų pasitikėjimą atgauti daug sunkiau, nei juos nuvilti. Žinoma, net ir kokybiškos produkcijos atveju kai kurių papildomų rūpesčių niekaip nepavyks išvengti – tai ypač akivaizdu prisiminus, jog visi tokie robotai turi energijos akumuliatorius, kuriuos po 2-3 metų tenka keisti į naujus.

Tokie robotai nebus naudingi jei ant grindų mėtosi daugybė įvairių daiktų. Problema gali iškilti ir tais atvejais, jei namuose yra labai aukštas (daugiau nei 2 cm) kilimas – robotui sunku ant jo užvažiuoti. Tačiau tvarkinguose namuose, kuriuose auga maži vaikai ar laikomi gyvūnai, tokie robotukai labai pagelbsti – reguliariai ir norimu dažnumu jie susiurbia ant grindų atsiradusius plaukus, dulkes, maisto trupinius ir kitus nešvarumus.

Kalbant apie buitinių robotų populiarumą Lietuvoje, geriausiai situaciją atspinti jų pardavimai –  pastaraisiais metais pardavimai tolygiai didėja.

Ir kaipgi susiorientuoti tokioje gausioje pasiūloje? Renkantis robotą-dulkių siurblį, pirmiausia reiktų atkreipti dėmesį į valymo plotą – vieniems robotams jis yra ribojamas, kitiems ne. Ne ką mažiau svarbu įvertinti šiukšlių konteinerio talpą ir kaip dažnai reikia robotuką valyti bei jo skleidžiamą garsą. Be to, ne visi robotai turi galimybę užprogramuoti valymo grafiką, nors tai ir labai patogi funkcija.

Kiekvieno pirkėjo pasirinkimą lemia finansinės galimybės, akivaizdu, kad "robotukas" turintis daugiau funkcijų kainuos brangiau, nei jų turintis mažiau. El. parduotuvės robosiurbliai.lt darbuotojų tikslas klientui pasiūlyti kuo kokybiškesnę ir pirkėjo poreikius atitinkančią prekę.

Susisiekite

Atsakymą el. paštu gausite per 24 val. Skambučiai: I-V, 11-19val.

Tel. nr.:+370 67368508

Rašyti el. laišką

Sekite mus: